Konstrukcje stalowe od projektu do realizacji

Projektowanie konstrukcji stalowych

Oferujemy kompleksowe prowadzenie inwestycji - projektowanie konstrukcji stalowych, wykonanie oraz montaż wszelakich konstrukcji stalowych. Używane przez nas materiały oraz zabezpieczenia charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Prowadzimy również prace rozbiórkowe konstrukcji stalowych - konstrukcja stalowa hali lub dachu. W tym z wykorzystaniem prac wysokościowych.

Projektowanie konstrukcji stalowych uwzględnia wszystkie założenia inwestycyjne naszych Klientów. Projektant konstrukcji stalowych pracuje zawsze w oparciu o Państwa wymagania oraz sugestie. Projektujemy od podstaw, a doświadczenie naszego zespołu pozwala na sprawną realizację powierzonych nam zadań.

Konstrukcja hali stalowej - Konstrukcja stalowa dachu

Realizujemy zróżnicowane projekty w oparciu o konstrukcje stalowe, m.in:

 • wieze telekomunikacyjne,
 • maszty stalowe wielorakiego przeznaczenia,
 • budynki magazynowe - konstrukcja stalowa hali, konstrukcja stalowa dachu
 • budynki i pawilony handlowe,
 • budynki przemysłowe i porukcyjne.

Projektowanie konstrukcji budowlanych

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na obiekty o konstrukcji stalowej, dlatego że niosą one ze sobą więcej korzyści niż tradycyjny budynek. Przede wszystkim są tańsze i pozwalają na szybszą realizację inwestycji, co bardzo często w biznesie jest jednym z kluczowych aspektów. Jeśli dana konstrukcja hali stalowej z czasem okaże się zbyt mała na potrzeby działalności firmy nie ma najmniejszego problemu, aby rozbudować ją do rozmiaru, który będzie odpowiedni dla potrzeb całego przedsiębiorstwa. Kolejnym aspektem, który przemawia za konstrukcją stalową to fakt, że nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego, dlatego że stal można śmiało wykorzystać powtórnie do innego projektu.

Konstrukcja stalowa dachu

Konstrukcja dachu kojarzy się z drewnianymi belkami jednak coraz częściej, nie tylko w przemyśle, tradycyjne drewno zastępowane jest konstrukcją stalową i doskonale sprawdza się to jako szkielet dachu, a przede wszystkim jest szybsze w budowie i bezpieczniejsze w użytkowaniu.

We wszelkiego rodzaju budynkach przemysłowych i magazynowych konstrukcje stalowe dachu wyparły inne rozwiązania dzięki szybkiemu montażowi i długiej żywotności. Warto dodać, że konstrukcje stalowe dachu zapewniają również wyższą sztywność konstrukcji niż tradycyjne konstrukcje oparte na drewnie.

Konstrukcja hali stalowej

Obecnie prawie każdy magazyn jest zbudowany z konstrukcji stalowej. Nic w tym dziwnego skoro magazyny tego typu są dużo tańsze niż murowane i w każdym momencie możemy je powiększyć w stosunkowo łatwy i prosty sposób.

Konstrukcja hali stalowej to solidne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdej branży. Od magazynów począwszy, poprzez centra handlowe i produkcyjne aż do hal sportowych. Hale stalowe odznaczają się szczególną wytrzymałością i bardzo krótkim czasem budowy. Można je montować niezależnie od pory roku, co też nie ogranicza inwestorów w ich planach.

Ważnym atutem jest także nowoczesny design, który nie tylko wpisze się w infrastrukturę firmy, ale także podniesie jej standard. Konstrukcja hali stalowej daje możliwość zastosowania nowoczesnych technologii, dzięki czemu taka hala będzie ekologiczna, ale i energooszczędna, a także dużo tańsza w utrzymaniu niż tradycyjny budynek.

Kolejną zaletą jest fakt, że taka hala nie będzie stwarzała żadnych ograniczeń powierzchniowych. Gdy dana firma stwierdzi, że chce dalej się rozbudowywać i powiększać swój sektor działalności nie stanowi to żadnego problemu. Konstrukcja hali stalowej może zostać w każdej chwili powiększona bez inwazyjnego remontu, a co ważniejsze bez wyburzania czy niszczenia starego budynku. Sprawia to, że funkcjonalność takiej hali jest nieograniczona i jest ona budowana z myślą o przyszłości.

 • Projektowanie konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie realizując profesjonalnie najbardziej złożone projekty.
 • Każdy projektant konstrukcji stalowych w naszym zespole to wieloletnie, bogate i zróżnicowane doświadczenie, co pozwala nam na wszechstronne działanie.
 • Doskonała organizacja i doświadczenie w realizacji złożonych projektów.
 • Kompleksowa obsługa obejmuje projektowanie konstrukcji stalowych oraz pełną realizację inwestycji.
 • Nadzwyczajna staranność realizacji oraz terminowość realizowanych projektów.
 • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi.
 • Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
 • Ubezpieczenie OC dla robót budowlanych związanych z wznoszeniem budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych, budową linii telekomunikacyjnych, elektroenergetycznych oraz działalności w zakresie specjalistycznego projektowania.

Żabka Polska Sp. z o.o. zaświadcza, że firma Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. wykonała prace budowlane polegające na adaptacji lokalów handlowych na użytek naszej sieci sprzedaży.