Typoszereg wież Compact-Project

1

Typoszereg wież Compact-Project

W swojej ofercie posiadamy konstrukcje autorskie – wieże kratowe - typoszeregi: CP.-U, CP.-R oraz CP.-T1 i CP.-T2, które zostały opracowane na podstawie wyników badań nośności wież telekomunikacyjnych w skali rzeczywistej.

Film o naszych typowych konstrukcjach wieżowych możesz obejrzeć na naszym kanale YOTUBE:

2

Dopasowane do potrzeb wysokości konstrukcji wież

Trzon wieży zaprojektowano jako kratownica przestrzenna o przekroju trójkątnym. Wysokość trzonu jest zmienna, standardowo mieści się w granicach od 42 m do 62 m (w typoszeregu występują wieże 
o wysokości 42 m; 47 m; 52 m; 57 m; 62 m), natomiast może być ona zmieniona i dopasowana do indywidualnych potrzeb Inwestora. 

Wysokość całkowita wieży jest w niektórych przypadkach powiązana z koniecznością wykonania oznakowania przeszkodowego wieży dla lotnictwa cywilnego i wojskowego. W takich sytuacjach oferujemy zaprojektowanie oznakowania przeszkodowego w postaci malowania (oznakowanie dzienne) oraz oświetlenia (oznakowanie nocne). 

 
3

Pomosty techniczne dopasowane do potrzeb Inwestora

Wieża standardowo wyposażona jest w pomosty techniczne w postaci ringów, zapewniające dużo przestrzeni użytkowej, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dwa pomosty techniczne mogą być zawieszone na poziomie segmentu S-1, a trzeci pomost techniczny na poziomie segmentu S-2. W przypadku potrzeby obsługi urządzeń na innej wysokości, oferujemy możliwość zaprojektowania indywidualnego pomostu, dopasowanego do wymagań Inwestora.

 
4

Sprawdzone sposoby wzmocnienia typoszeregu wież

Rozwój technologii oraz modernizacje infrastruktury teletechnicznej stacji bazowych, poprzez wymianę lub dołożenie sprzętu teletechnicznego, wiążą się nierzadko z koniecznością zaprojektowania oraz wykonania wzmocnienia. W przypadku wież typoszeregu „CP” posiadamy sprawdzone rozwiązania wzmocnienia trzonu wieży oraz fundamentów, dzięki czemu Inwestor otrzymuje bezpieczny w użytkowaniu i spełniający warunki nośności obiekt telekomunikacyjny.

 
5

Niezależne drogi kablowe dla operatorów

W przypadku użytkowania wieży przez kilku operatorów - dla potrzeb budowy stacji bazowych oferujemy oddzielne, niezależne drogi kablowe, przeznaczone dla danego operatora.

 
6

Referencje od klienta

T-Mobile Polska S.A.

Na wysokim poziomie oceniamy jakość komunikacji z przedstawicielami firmy oraz ich elastyczność i szybkość reagowania na zlecenia.

7

Referencje od klienta

P4 Sp. z o.o.

Dotychczasowa współpraca pozwala na wystawnienie bardzo dobrej opinii firmie Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. i uznania Jej, jako godnej polecenia do współpracy związanej z specyfikacją firmy.