T-Mobile Polska S.A.

Na wysokim poziomie oceniamy jakość komunikacji z przedstawicielami firmy oraz ich elastyczność i szybkość reagowania na zlecenia.

Pobierz referencje

P4 Sp. z o.o.

Dotychczasowa współpraca pozwala na wystawnienie bardzo dobrej opinii firmie Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. i uznania Jej, jako godnej polecenia do współpracy związanej z specyfikacją firmy.

Pobierz referencje

Uzdrowisko Solec-Zdrój

Uzdrowisko Solec-Zdrój M. Cz. Sztuk Sp. j.  z siedzibą w Solcu-Zdrój zaświadcza, że firma COMPACT-PROJECT Sp. z o.o., wykonała kompleksową izolację polimocznikiem od wewnątrz stalowego zbiornika przeznaczonego na wodę siarczkową z możliwością kontaktu do picia.

Pobierz referencje

PAWO

Producent Odzieży Męskiej PAWO zaświadcza, że firma COMPACKT-PROJECT Sp. z o.o. wykonała kompleksowe ocieplenie pianką PUR hali magazynowej od wewnątrz o łącznej powierzchni ok. 2200m2.

Pobierz referencje

MARKO-KOLOR

Firma MARKO-KOLOR Sp. j. z siedzibą w Łodzi zaświadcza, że firma COMPACT-PROJECT Sp. z o.o., wykonała kompleksową izolację polimocznikiem od wewnątrz dwóch stalowych zbiorników podziemnych na łącznej powierzchni około 160m2

Pobierz referencje

ITEK

Firma ITEK AS z siedzibą w Postboks zaświadcza, że firma COMPACT-PROJECT Sp. z o.o. wykonała kompleksową izolację polimocznikiem od wewnątrz stalowego zbiornika przeznaczonego na μSilica na łącznej powierzchni około 300m2

Pobierz referencje

Żabka Polska Sp. z o.o.

Żabka Polska Sp. z o.o. zaświadcza, że firma Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. wykonała prace budowlane polegające na adaptacji lokalów handlowych na użytek naszej sieci sprzedaży.

Pobierz referencje

Alu Rehab Poland Sp. z o.o.

Alu Rehab Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie, ul. Łęczycka 15 oświadcza, że firma  Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. opracowała projekt na podstawie zaleceń zawartych w ekspertyzie i zrealizowała roboty wzmocnienia konstrukcji stropu w budynku zlokalizowanym w Ozorkowie przy ul. Łęczyckiej 15

Pobierz referencje

P.P.H.U.

P.P.H.U. "BUD-HAD" z siedzibą w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 3 oświadcza, że Firma  Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. w Łodzi wykonała na rzecz naszego Przedsiębiorstwa projekt wraz z uzyskaniem prawomocnego pozowlenia na budowę i wybudowaniem telekomunikacyjnej, kratowej wieży stalowej o wysokości 60m usytuowanej w Pabianicach przy ul. Grobelnej 8.

Pobierz referencje

PORR (Polska) S.A.

PORR (Polska) S.A. z siedzibą w Warszawie oświadcza, że firma Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. opracowała w 2012 ekspertyzę "Ocena fizyko-budowlana projektu wykonanego dla budynków rozdzielni, Maszynowni i Kotłowni na budowie EC-1 Zachód w Łodzi, ul. Targowa 1/3"

Pobierz referencje

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Biuro Regionalne w Warszawie oświadcza, że  Compact-Project Sp z o.o. Sp. k. w Łodzi jest wykonawcą zleceń w zakresie pozyskiwania nieruchomości, projektowania stacji bazowych telefonii cyfrowej wraz uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę oraz budowy stacji dla sieci "ERA" od roku 2000 do chwili obecnej.

Pobierz referencje

Jesteśmy sprawdzonym i polecanym partnerem w inwestycjach. Zapraszamy Państwa do grona naszych Klientów